Wrocław

    Technolog-konstruktor do przyuczenia - Wrocław, Polska - B8 Recruitment

    B8 Recruitment

    Nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się w obszarze technologii i konstrukcji?
    Jeśli jesteś osobą z niewielkim doświadczeniem, ale pełną zapału i chęci do nauki, to ta oferta jest dla Ciebie. Dla naszego Klienta poszukujemy Technologa-konstruktora.

    Oferujemy możliwość wsparcia i przyuczenia, byś mógł/a osiągnąć pełen potencjał swoich umiejętności.

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

    Oferujemy

    • Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;
    • Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po - umowa o pracę na rok;
    • Wynagrodzenie od 6200 zł brutto i wyżej - dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności;
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30;
    • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Stałą pracę u stabilnego pracodawcy.

    Obowiązki

    • Tworzenie rysunków technicznych grzałek, bojlerów, komponentów i poprawa istniejących projektów;
    • Tworzenie list materiałowych i cykli produkcyjnych;
    • Obsługa systemów zarządzania produkcją i magazynem, programów Inventor 3D;
    • Opracowanie przyrządów do produkcji;
    • Druk 3D matryc kontrolnych;
    • Kontrola zgodności z rysunkiem komponentów od dostawców.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe inżynierskie;
    • Znajomość programów Office oraz programów do tworzenia rysunków technicznych;
    • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów;
    • Samodzielność;
    • Chęć do nauki.

    Mile widziane:

    doświadczenie w projektowaniu i rysowaniu komponentów w branży metal-mechanicznej;
    - znajomość j. angielskiego.

    Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez formularz. Jeśli masz pytania skontaktuj się pod numer

    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • B8 Recruitment Wrocław, Polska

    Poszukujemy osoby na stanowisko Technologa-Konstruktora do zakładu produkcyjnego (produkcja grzałek i generatorów pary) · Oferujemy stałą pracę u stabilnego pracodawcy · Lokalizacja zakładu: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie · Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawod ...