Miejsca pracy

    Stażysta w Dziale Jakości - Jawor, Polska - Mercedes-Benz

    Mercedes-Benz
    Mercedes-Benz Jawor, Polska

    3 dni temu

    Tätigkeitsbereich:QualitätsmanagementFachabteilung:Gears and shafts FDCTGesellschaft:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o.Standort:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o., JaworStartdatum:..4Veröffentlichungsdatum:..4Stellennummer:MERHYArbeitszeit:Vollzeit Join usAufgaben

    • Wsparcie przy wykonywanie pomiarów geometrii części zakupowych i wyrobów (współrzędnościowe maszyny pomiarowe, urządzenia optyczne, urządzenia do ocena kształtu i powierzchni).

    • Analiza, interpretacja, raportowanie i archiwizacja wyników pomiarów.

    • Wsparcie przy tworzeniu nowych programów pomiarowych zgodnie ze standardami Mercedes- Benz, optymalizacji oraz wprowadzaniu zmian do istniejących programów pomiarowych.

    Qualifikationen

    • Status studenta kierunku technicznego.

    • Dobra znajomość rysunku technicznego, wyobraźnia przestrzenna.

    • Zdolności analityczne, umiejętność pracy w grupie, gotowość do nauki i rozwoju, odpowiedzialność.

    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    • Dyspozycyjność w okresie letnim.

    BenefitsHybrides Arbeiten möglichMit­arbeiter EventsGesund­heits­maß­nahmenMit­arbeiter­rabatte möglichFlexible Arbeits­zeit möglichMobilitäts­angeboteKantine, CaféGute An­bindungPark­platz