Senior Hadoop Administrator - Warsaw, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

    Aktualnie dla naszych Klientów z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko Senior Hadoop Administratora.

    Senior Hadoop Administrator

    Numer referencyjny: JAOK

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    Celem tej roli jest projektowanie, testowanie i utrzymywanie programów oprogramowania dla systemów operacyjnych lub aplikacji, które muszą być wdrożone na końcowym odbiorcy i zapewnienie, że spełniają one parametry kontroli jakości na poziomie 100%.

    Wymagania:

    • Doświadczenie praktyczne w zarządzaniu wieloma klastrami Hortonworks. Tutaj kluczową odpowiedzialnością jest rozwiązywanie problemów, utrzymanie i monitorowanie.
    • Znajomość obsługi problemów związanych z HBase, OpenTSDB i Grafaną, aby zapewnić płynny i spójny przepływ danych.
    • Doświadczenie w obszarze Kafka w przetwarzaniu strumieniowym danych.
    • Doświadczenie w wdrażaniu nowych usług, aktualizacji hostów itp.
    • Dobra praktyczna znajomość platformy serwerowej Linux (preferowana Red Hat).
    • Znajomość przynajmniej jednego z następujących języków: GoLang, Java, Python, Shell.

    Nasz klient oferuje:

    • Elastyczny pakiet świadczeń, który można dostosować do własnych potrzeb, obejmujący kartę Multisport, vouchery do sklepów i wiele innych - kafeteria MyBenefit.
    • Pakiet ubezpieczenia premium na usługi medyczne dla pracownika i członków rodziny - Luxmed.
    • Ubezpieczenie na życie i niepełnosprawność dla pracowników i członków rodziny - Generali.
    • Zyskowny Fundusz Dobrowolnego Funduszu Emerytalnego.
    • Świadczenia z funduszy społecznych: premie świąteczne, dodatki na przedszkola, itp.
    • Wydarzenia integracyjne i kulturalne dla pracowników.
    • Program nagród i uznania dla wysokowydajnych pracowników.
    • Premie za polecenie pracowników.
    • Pomoc w relokacji - zakwaterowanie, podróże i inne koszty pokryte.
    • Przyjazna i luźna atmosfera oraz kultura firmy.