Pracownik produkcji - Bielsko-Biala, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

    Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Pracownik produkcji - Praca dla Pań i Panów od zaraz

    Numer referencyjny: BSB

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zadania:

    • Obsługa maszyn i urządzeń
    • Raportowanie wykonanej produkcji
    • Utrzymywanie swojego stanowiska pracy należytym porządku
    • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym związanym z obsługą maszyn

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie bezpośrednie w strukturach naszego klienta
    • Premię miesięczną uzależnioną od wyników
    • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
    • Program ubezpieczenia grupowego
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pracowniczy program emerytalny
    • Program rekomendacji pracowniczych
    • Dodatkowe benefity za każde 100 dni bez wypadku
    • Świadczenia z ZFŚS - wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne
    • Dopłaty do biletów miesięcznych
    • Kartę sportową 'MultiSport'
    • Dodatek nocny 30% od najniższej krajowej