operator maszyn - Katowice, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Szukasz pracy? Zależy Ci na szybkim i nieskomplikowanym procesie rekrutacji?

    Mamy dla Ciebie ofertę pracy od zaraz, dla naszego Klienta z branży automatyki przemysłowej poszukujemy pracownika

    na stanowisko operatora maszyn.

    Praca w Katowicach (Zawodzie).

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową(płatne składki i urlopy)
    • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
    • możliwość zdobywania doświadczenia w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość długoterminowej współpracy, zależy nam abyś został/-a z nami na dłużej
    • dogodny dojazd z Katowic, Sosnowca, Mysłowic

    zadania

    • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie i praca na urządzeniach oraz maszynach wchodzących w jej skład
    • praca na podstawie planów, rysunków
    • dbałość o jakość produkowanych wyrobów i kontrola w zakresie przewidzianym dla operatora
    • sygnalizowanie problemów technicznych (np. zacięć maszyny i jakościowych na liniach oraz bezzwłoczne próby ich rozwiązania samodzielnie
    • rework/naprawa wadliwie wyprodukowanych sztuk produktów

    oczekujemy

    • doświadczenie zawodowe jako operator maszyn
    • umiejętność oraz chęć samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych ze sprzętem oraz montażowych
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność i pozytywne nastawienie
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia