Bielsko-Biala

    produkcja dla Pań i Panów - Bielsko-Biala, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background
    Opis

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy

    operator/ka maszyn i urządzeń

    Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty

    oferujemy

    • wynagrodzenie zasadnicze + premie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia i zatrudnienia bezpośrednio przez klienta
    • dogodną lokalizację pracy
    • możliwość transportu z Żywca
    • przyjazne środowisko pracy
    • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

    zadania

    • kontrola jakości
    • montaż elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych
    • obsługa maszyn produkcyjnych

    oczekujemy

    • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 - zmianowym
    • chęci do pracy
    • zdolności manualnych
    • dokładności i sumienności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia