Młodszy Specjalista ds. Projektów - Warsaw, Polska - NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim poszukuje chętnych osób do ciekawej i rozwojowej pracy w dziale projektów.. Poszukujemy zmotywowanych i ambitnych osób na samodzielne i stacjonarne stanowisko w naszej siedzibie w Warszawie przy Ul. Modularnej 11 z możliwością wyjazdów służbowych.

    Młodszy Specjalista ds. Projektów

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

  • Przygotowywanie i sporządzanie ofert handlowych,
  • Udział w opracowaniu projektów przy współpracy z biurami projektowymi i integratorami,
  • Tworzenie dokumentacji do wdrażanych rozwiązań,
  • Wdrożenia nowych systemów,
  • Budowanie bazy inwestycji realizowanych na terenie kraju,
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi,
  • Prezentacja produktów, udział w szkoleniach,
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami,
  • Współpraca z innymi działami firmy - handlowym i technicznym,
  • Spotkania z klientami,
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych,
  • Umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Dobra organizacja własnej pracy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Obsługa programów wspomagających pracę projektanta (ZWCAD),
  • prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy:

    • Profesjonalne szkolenia wstępne z zakresu produktów,
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obrębie struktury firmy,
    • Elastyczne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Inne benefity ustalane indywidualnie z Przełożonym.