Radca Prawny Zespół Prawny Ciepłownictwa - Kraków, Polska - PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

    PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
    PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Kraków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Prawna
    Departament Prawa i Zarządzania Korporacyjnego/ Zespół Prawny Ciepłownictwa

    Zakres obowiązków:

    Obsługa prawna spółek z Grupy Kapitałowej PGE a w szczególności:

    przygotowywanie i wydawanie opinii oraz stanowisk prawnych

    opiniowanie i akceptowanie pod względem formalno-prawnym dokumentów umów, zleceń, wniosków do organów korporacyjnych, regulacji wewnętrznych) oraz innych dokumentów przekazywanych przez jednostki organizacyjne i komórki organizacyjne

    weryfikacja i przygotowywanie projektów umów w tym umów dla postępowań prowadzonych w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych

    weryfikacja i przygotowywanie projektów regulacji wewnętrznych, stanowisk, odpowiedzi i innych dokumentów

    reprezentacja przed sądami powszechnymi wszystkich instancji i sądami administracyjnymi

    prowadzenie postępowań egzekucyjnych

    wsparcie w procesie negocjowania umów w zakresie kompetencji obszaru prawnego

    świadczenie pomocy prawnej w pracach zespołów projektowych

    prowadzenie konsultacji w zakresie stosowania prawa, dostarczanie informacji i rekomendacji dla celów podejmowanych decyzji.

    Nasze wymagania:

    wykształcenie wyższe prawnicze i tytuł zawodowy radcy prawnego

    min. 3 lat doświadczenia w obszarze obsługi prawnej spółek

    dobra i poparta doświadczeniem znajomość Prawa Zamówień Publicznych

    znajomość przepisów prawa energetycznego, prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa gospodarczego

    bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office.

    To oferujemy:

    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (zastępstwo)

    atrakcyjny system premiowy

    pakiet benefitów i świadczeń dodatkowych

    dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

    możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowych doświadczeń