Specjalista ds. Warunków Kontraktowych - Białystok, Polska - BUDIMEX S.A.

    BUDIMEX S.A.
    BUDIMEX S.A. Białystok, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 1 tydzień temu

    Default job background
    Prawna

    Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

    Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. Warunków Kontraktowych (m/k)

    Miejsce pracy: woj. podlaskie

    Zakres obowiązków:

    • analiza dokumentów kontraktowych oraz bieżąca analiza zdarzeń w ramach inwestycji pod kątem minimalizacji ryzyka oraz zabezpieczenia dochodzenia roszczeń finansowych i terminowych;
    • prowadzenie korespondencji oraz gromadzenie dokumentacji w zakresie zmian, robót dodatkowych i roszczeń;
    • ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu w zakresie realizacji polityki roszczeniowej w trakcie trwania inwestycji;
    • udział w negocjacjach z Zamawiającym w zakresie roszczeń;
    • wspieranie merytoryczne kadry kontraktu w zakresie stosowania warunków kontraktowych – udział w harmonogramowaniu, przygotowaniu kluczowych dokumentów formalnych etc.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji dużych kontraktów infrastrukturalnych, energetycznych lub przemysłowych,
    • znajomość procedur FIDIC, praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,
    • doświadczenie z zakresu prowadzenia negocjacji,
    • biegła obsługa komputera, znajomość MS Project, mile widziana znajomość programów do kosztorysowania,
    • umiejętności analityczne, dyspozycyjność i zaangażowanie.

    Mile widziane

    • umiejętności z zakresu kalkulacji i kosztorysowania robót budowlanych.

    Oferujemy:

    • System premiowy
    • Dzień wolny w urodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Sekcje sportowe
    • Wymiany międzynarodowe
    • Ciekawy program szkoleń
    • Dobrą atmosferę w pracy