Analityk Pracownia Zbożowa - Gdynia, Polska - J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Naukowa
    Opis
    Opis stanowiska

    Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym

    Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

    Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

    Wymagania

    Wykształcenie średnie kierunkowe biol-chem lub wyższe: chemiczne, towaroznawcze, biotechnologiczne, medycyna

    Umiejętność pracy w zespole

    Rzetelność wykonywanej pracy

    Oferujemy

    Umowę zlecenie

    Możliwość długofalowej współpracy

    Atmosferę zgranego zespołu

    Zdobycie praktycznego doświadczenia

    Wsparcie doświadczonych osób

    Elastyczny grafik- możliwość dostosowania zmiany w systemie 3-zmianowym​

    Praca tyle dni ile chcesz

    Możliwość zdobycia doświadczenia osób na studiach

  • J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia, Polska

    Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych. · Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków ...