Księgowa / Księgowy do KPiR - Gdynia, Polska - RW DEKRET Biuro Rachunkowe

    RW DEKRET Biuro Rachunkowe
    RW DEKRET Biuro Rachunkowe Gdynia, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Zakres obowiązków:

    samodzielne prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów oraz rozliczanie Ryczałtów PPE klientów biura rachunkowego,

    zamykanie miesiąca,

    obliczanie zaliczek na podatki PIT, PPE,

    sporządzanie plików JPK.

    Wymagania:

    wykształcenie średnie,

    znajomość programu KPiR Bogdana Chudzikiewicza oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu KPiR/Ryczałtów mile widziane,choć to nie warunek.

    Oferujemy:

    samodzielne stanowisko z daleko rozumianym samorozwojem w zawodzie Księgowego,

    praca w bardzo zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu.

  • RW DEKRET Biuro Rachunkowe Gdynia, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie średnie, · znajomość programu KPiR Bogdana Chudzikiewicza oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu KPiR/Ryczałtów mile widziane,choć to nie warunek. · Zakres obowiązków:samodzielne prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodó ...