Warsaw

    Konsultant wdrożeniowy ERP - Warszawa, Polska - TeamQuest

    TeamQuest
    TeamQuest Warszawa, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 4 godziny temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w wdrażaniu zaawansowanych systemów Symfonia ERP, dedykowanych dla szerokiego spektrum przedsiębiorstw - od jednoosobowych działalności po średniej wielkości firmy. Oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie finansów, księgowości, handlu, magazynowania, HR, a także produkcji, firma pomaga swoim klientom optymalizować procesy biznesowe, zwiększać efektywność operacyjną oraz wspierać zarządzanie strategiczne. Znany z wieloletniego doświadczenia i statusu Złotego Partnera Symfonia ERP, nasz klient nie tylko dostarcza oprogramowanie, ale również zapewnia profesjonalne doradztwo, szkolenia i serwis. Firma, mająca siedzibę we Wrocławiu, poszukuje obecnie nowych talentów do swojego zespołu. Jeśli jesteś specjalistą w obszarze ERP, programowaniem, doradztwem biznesowym lub obsługą klienta i szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności, nasz klient oferuje nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia, ale również możliwość pracy nad projektami transformującymi biznesy na różnych rynkach.

    Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Wdrażanie wybranych systemów Symfonia (50c, ERP).
    • Programowanie rozwiązań dodatkowych, raportów dla Klientów firmy;
    • Współudział w działaniach handlowych prowadzonych przez firmę;
    • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu Symfonia.
    • Udzielanie wsparcia serwisowego Klientom;
    • Dbałość o jakość usług i wizerunek firmy.

    Oczekiwania:

    • Minimum roczne doświadczenie we wdrażaniu systemów Symfonia
    • Chęć/umiejętność programowania wydruków i prostych modyfikacji w systemie (Symfonia AMBasic, SQL);
    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Umiejętność szybkiego uczenia się;
    • Chęć pracy z Klientem;
    • Dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o UoP/B2B: podstawa + prowizja;
    • Pracę w zgranym, kameralnym zespole;
    • Narzędzia niezbędne do pracy tj. laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Możliwość pracy hybrydowej po przebyciu okresu próbnego.