Pracownik Ochrony w sklepie dyskontowym, Bielsko-Biała - Bielsko-Biala, Polska - Securitas Polska

    Securitas Polska
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Opis oferty pracy

    Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK OCHRONY W SKLEPIE DYSKONTOWYM

    Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA

    Twoje przyszłe zadania:

    • monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
    • ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem,
    • prowadzenie dokumentacji służbowej,
    • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS z możliwością przejścia na umowę o pracę,
    • zmiany 8-10h w systemie dziennym,
    • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
    • płatne szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
    • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
    • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) od pierwszego dnia pracy,
    • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
    • dofinansowanie do karnetów sportowych.
    Kwalifikacje
    • niekaralność,
    • dobra sprawność psychofizyczna,
    • komunikatywność,
    • dyspozycyjność,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Mile widziane:

    • status ucznia/studenta.
    Dodatkowe informacje

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

    lub kontakt pod nr tel

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem:

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.