Kontroler Finansowy
Legnica

    Kontroler Finansowy - Legnica, Polska - IntRec

    IntRec
    IntRec Legnica, Polska

    1 tydzień temu

    IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

    Jesteś Kontrolerem finansowym? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z branży budowlanej, która świadczy kompleksowe usługi od produkcji elementów budowlanych po realizację inwestycji.

    Mamy ofertę dla Ciebie

    Możemy Ci zaoferować:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie od zł brutto
    • systemem premiowym
    • pracę w stabilnej firmie z przyjazną atmosferą pracy
    • dużą różnorodność zadań oraz realne możliwości rozwoju
    • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie zdrowotne
    • dodatkowe świadczenia socjalne

    Zadania czekające na Ciebie to:

    • przygotowywanie budżetu rocznego oraz prognoz kwartalnych Zakładów i Spółki
    • sporządzanie okresowych analiz kosztowych i raportów z realizacji budżetu Zakładów i Spółki
    • kalkulacja kosztów wytworzenia produkowanych prefabrykatów betonowych
    • planowanie i kontrola kosztów wytworzenia poszczególnych produktów
    • planowanie i analiza kosztów poszczególnych centrów kosztowych (MPK)
    • prowadzenie i rozliczanie inwestycji pod względem finansowym
    • sporządzanie analiz finansowych i raportów na potrzeby Zarządu Spółki oraz Grupy
    • bieżąca współpraca z działami księgowości i kontrolingu w Niemczech
    • udział w spotkaniach na poziomie kontrolingu części produkcyjnej Grupy
    • współpraca z zespołem ERP w ramach wdrożenia nowego systemu ERP w obszarze księgowości i kontrolingu

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

    • ukończyłeś/ aś studia z zakresu ekonomii przedsiębiorstw, finansów, zarządzania lub o podobnym profilu,
    • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w spółce produkcyjnej z branży budowlanej lub innej przemysłowej,
    • masz doświadczenie w kontrolingu,
    • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,
    • pracujesz z wykorzystaniem systemów ERP,
    • dobrze znasz język niemiecki lub język angielski,
    • bardzo dobrze organizujesz pracę i potrafisz delegować zadania,
    • cechuje cię pewność siebie i asertywność,
    • potrafisz pracować zespołowo i posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

    Mile widziane:

    • mile widziana wiedza z zakresu księgowości

  • Michael Page

    Kontroler finansowy

    5 dni temu

    Michael Page Legnica, Polska

    Przygotowywanie analiz miesięcznych raportów zysków i strat oraz innych raportów wspierających planowanie, prognozowanie i zrozumienie wydajności działających jednostek biznesowych firmy · Wsparcie procesów zamknięcia miesiąca z perspektywy FP&A · Analizowanie rozbieżności i bada ...