Włocławek

    Asystent Działu technicznego/Utrzymania ruchu Włocławek - Wloclawek, Polska - ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

    ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
    ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA Wloclawek, Polska

    1 tydzień temu

    Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.

    Asystent Działu technicznego/Utrzymania ruchu Włocławek

    Numer referencyjny: WŁO/02/01/2024

    Miejsce pracy: Włocławek

    Zadania:

    • Wsparcie operacyjne pracy Działu
    • Pełna obsługa administracyjna
    • Porządkowanie i archiwizacja dokumentacji
    • Obsługa zamówień i faktur
    • Dokonywanie rozliczeń związanych z działalnością
    • Planowanie pracy Pracowników
    • Koordynacja pracy/realizacji zadań Pracowników Działu w zakresie organizacyjnym
    • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy Pracowników Działu
    • Zamawianie części do realizacji zadań Działu
    • Udział w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań optymalizujących procesy
    • Rejestrowanie i nadzór nad rejestrowaniem przez Pracowników Działu oraz rozliczanie zadań związanych z dokonywaniem przeglądów technicznych infrastruktury, maszyn i urządzeń
    • Realizacja innych zamówień na potrzeby Działu, w tym m.in. identyfikacja potrzeb, pozyskiwanie i wybór najkorzystniejszych ofert, dokonywanie, dokumentacja, rozliczanie zamówień i in.
    • Rzetelne dokumentowanie realizowanych zadań
    • Współudział w identyfikacji i eliminacji wąskich gardeł w Dziale oraz w optymalizacji procesów
    • Udział w analizie i identyfikowaniu przyczyn nieprawidłowego działania i awarii maszyn, instalacji, sprzętu i in. oraz wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu działań naprawczych i zapobiegawczych

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe: mechanika, elektryka, automatyka - preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (wymagana dyspozycyjność)
    • Mile widziane doświadczenie zawodowego w obszarze działu utrzymania ruchu
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Wysoka kultura osobista, rzetelność i uczciwość,
    • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
    • Zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku - lider na rynku bakalii,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, zarządzanie zaangażowanym, doświadczonym zespołem
    • Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe dofinansowane przez pracodawcę,
    • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna po okresie próbnym, karta Multisport, pakiet socjalny, w tym świadczenia finansowe, świadczenia dla dzieci, pożyczki na preferencyjnych warunkach, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych, spotkania integracyjne i inne), atrakcyjne zniżki na produkty firmowe - bakalie,
    • Możliwość pełnego wykorzystania i doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych,
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania innowacji i rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

    Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk 'Wyślij' zgadzasz się na przetwarzanie przez Atlanta Poland S.A., ul. Załogowa 17, Gdańsk Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Hamelinbrands

    Mechanik - Ślusarz

    Hamelinbrands Wloclawek, Polska W pełnym wymiarze godzin_permanent

    wykonywanie wszelkich czynności związanych z ciągłym utrzymaniem ruchu na terenie zakładu pracy · wykształcenie minimum zawodowe · obsługa ręcznych elektronarzędzi · umiejętność rozwiązywania problemów w kryzysowych sytuacjach · precyzyjność i dokładność · dyspozycyjność · samody ...

  • KB Sp. z o.o. Włocławek, Polska

    Miejsce pracy: Włocławek · Twój zakres obowiązków: · Realizacja przyjętego budżetu miesięcznego/rocznego; · Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości stanów magazynowych; · Kierowanie podległym zespołem pracowniczym, zarządzani ...

  • ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA Wloclawek, Polska

    Atlanta Poland S.A. #zmiłościdobakalii powstała w 1990r., od 2005r. jest notowana na Warszawskiej GPW. · Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych Pracowników, z dumą oferujemy produkty Bakal tworzone z surowców najwyższej jakości. Jesteśmy liderem w dostawie bakalii d ...