Stażysta w Dziale Ciągłego Doskonalenia - Jawor, Polska - Mercedes-Benz

    Mercedes-Benz
    Mercedes-Benz Jawor, Polska

    3 dni temu

    Tätigkeitsbereich:ProduktionGesellschaft:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o.Standort:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o., JaworStartdatum:..4Veröffentlichungsdatum:..4Stellennummer:MERHVArbeitszeit:Vollzeit Join usAufgaben

    · Czynny udział w szukaniu obszarów do potencjalnych usprawnień zgodnie z metodologią i narzędziami Lean Management.

    · Wykonywanie projektów optymalizacyjnych.

    · Wykonywanie audytów, weryfikacja zgodności procesów, identyfikacja rozbieżności.

    · Utrzymanie czystości na stanowisku pracy zgodnie z metodologią 5S.

    Qualifikationen

    · Wykształcenie średnie, rozpoczęte studia związane z inżynierią produkcji lub ciągłym doskonaleniem.

    · Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

    · Znajomość metod Lean oraz Continuous improvement

    · Znajomość MS Office.

    · Dyspozycyjność w okresie letnim.

    BenefitsHybrides Arbeiten möglichMit­arbeiter EventsGesund­heits­maß­nahmenMit­arbeiter­rabatte möglichFlexible Arbeits­zeit möglichMobilitäts­angeboteKantine, CaféGute An­bindungPark­platz

  • Mercedes-Benz Jawor, Polska

    Tätigkeitsbereich:ProduktionGesellschaft:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o.Standort:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o., JaworStartdatum:..4Veröffentlichungsdatum:..4Stellennummer:MERDSArbeitszeit:Vollzeit Join usAufgaben Administracja aplikacji SPO · Nadzór ...