Miejsca pracy

    Kierowca - Tarnowo Podgórne, Polska - EURODRUT Sp. z o.o.

    EURODRUT Sp. z o.o.
    EURODRUT Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Opis stanowiska

    Przygotowanie towaru do przewozu/dostawy

    Przewóz i dostarczenie towaru

    Rozładunek towaru

    Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

    Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz gotówki

    Wymagania

    Zorganizowanie, sumienność, dokładność i odpowiedzialność

    Umiejętność pracy w zespole

    Sprawność fizyczna i pozytywne nastawienie

    Prawo jazdy Kat. B oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych

    Umiejętność prowadzenia busa

    Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy

    Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

    Pracę w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

    Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

    Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny systemem motywacyjny

    Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań

    Pracę w przyjaznej atmosferze, spotkania integracyjne

    Zapewniamy narzędzia do pracy

  • EURODRUT Sp. z o.o.

    Kierowca

    EURODRUT Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne, Polska W pełnym wymiarze godzin

    WymaganiaZorganizowanie, sumienność, dokładność i odpowiedzialność · Umiejętność pracy w zespole · Sprawność fizyczna i pozytywne nastawienie · Prawo jazdy Kat. B oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych · Umiejętność prowadzenia busa · Doświadczenie na podobnym stanowis ...