Bydgoszcz

    Monter Maszyn - Bydgoszcz, Polska - Grupa Progres

    Grupa Progres

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

    Monter Maszyn Przemysłowych

    Twój zakres obowiązków:

    • montaż oraz demontaż urządzeń przemysłowych
    • diagnozowanie i naprawę usterek
    • remonty oraz obsługę maszyn i urządzeń przemysłowych

    Szukamy osób które:

    • dobra znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność obsługi elektronarzędzi
    • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
    • motywacja i chęć do pracy
    • gotowość do wyjazdów służbowych

    Nasz klient oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
    • zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej
    • atrakcyjne i uczciwe warunki wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania i umiejętności
    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne

    Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

    Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

    Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

    Postaw na rozwój swojej kariery

    Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

    NR AGENCJI: 5088

  • SPX FLOW

    Monter (Zawory)

    2 dni temu

    SPX FLOW Bydgoszcz, Polska

    SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej i przemysłu spożywczego. Począwszy od dostarczania komponentów inżynieryjnych, a skończywszy na kompleksowym projektowaniu procesów. Pomagamy kl ...