Słupsk

    Elektromonter TOO - Slupsk, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A.
    PKN ORLEN S.A. background
    Opis
    ​ Elektromonter TOO Miejsce pracy: Słupsk
    Nr ref.: LP/ET/23/10/2023

    Data zakończenia publikacji:

    Twój zakres obowiązków

  • obsługa i eksploatacja bezpośrednich i półpośrednich układów pomiarowych,
  • parametryzacja układów pomiarowych półpośrednich i bezpośrednich
  • przeprowadzanie kontroli układów pomiarowych półpośrednich i bezpośrednich
  • eksploatacja oraz zapewnienie i utrzymanie komunikacji systemu AMI TAN B i TAN C
  • sprawdzanie stanu technicznego układu pomiarowego półpośredniego i bezpośredniego
  • wymiana listwy i obwodów wtórnych w układach pomiarowych półpośrednich i bezpośrednich
  • wstrzymanie i wznowienie energii elektrycznej w układach półpośrednich i bezpośrednich
  • likwidacja nielegalnego poboru energii elektrycznej u odbiorców w tym współpraca w zakresie przeprowadzonych kontroli na układach półpośrednich i bezpośrednich
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe elektryczne lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej lub na podobnym stanowisku
  • Świadectwo kwalifikacyjne kat. E
  • umiejętność komunikacji oraz umiejętność pracy w grupie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne