Stargard

    Regionalny Doradca Handlowy VAN - Szczecin, Polska - MAN Truck & Bus Polska

    MAN Truck & Bus Polska
    MAN Truck & Bus Polska Szczecin, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną - naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych, a także kontrakty serwisowe, usługę Assistance Mobile 24, system zarządzania flotą MAN Telematics, jak również, w ramach oferty Akademii MAN, szkolenia techniczne dla mechaników oraz trening jazdy ekonomicznej MAN ProfiDrive dla kierowców.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    REGIONALNY DORADCA HANDLOWY VAN

    lokalizacja: Koszalin (praca mobilna na terenie województwa zachodniopomorskiego)

    Twoje zadania:

    • Sprzedaż pojazdów MAN VAN
    • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
    • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów
    • Negocjacje cenowe zgodnie z wytycznymi firmy
    • Planowanie, prowadzenie i raportowanie działań sprzedażowych
    • Profesjonalne doradztwo techniczne
    • Dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą pojazdów zgodnie z procedurami
    • Przeprowadzanie analizy rynku w danym obszarze
    • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami
    • Dbanie o dobre imię, prestiż i wizerunek firmy.

    Nasze oczekiwania:

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive
    • Znajomość lokalnego rynku transportowego
    • Pasja do sprzedaży bezpośredniej
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Silna motywacja i orientacja na cele i wyniki
    • Umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta
    • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Benefity pozapłacowe
    • Szkolenia specjalistyczne i językowe
    • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
    • Dynamiczną pracę w wymagającym środowisku biznesowym
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej