Logistics Operations Specialist z językiem niemieckim, włoskim lub francuskim - Warsaw, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Dla naszego Klienta, firmy będącej jednym z liderów w obszarze produkcji i sprzedaży mebli, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Logistics Operations Specialist.

    Posiadasz doświadczenie w obszarze logistyki? W swobodnym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego, włoskiego lub francuskiego ? Lubisz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację

    oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, możliwość dołączenia do programu emerytalnego, karta lunchowa, dofinansowanie do karty sportowej, system kafeteryjny, zniżki na produkty firmowe)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w systemie zmianowym
    • Komfortowe biuro zlokalizowane w dzielnicy Włochy

    zadania

    • Planowanie, zarządzanie oraz kontrola nad codziennym przepływem towarów w perspektywie end-to-end w łańcuchu dostaw wraz z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami firmy
    • Dbałość o przestrzeganie zasad biznesowych i metod pracy oraz budowanie i utrzymywanie silnych relacji z partnerami biznesowymi
    • Kontrola nad codziennym planowaniem i procesem dostarczania rezerwacji
    • Stanowienie pierwszego punktu kontaktu telefonicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy firmy w zakresie codziennych operacji
    • Zapewnienie sprawnej komunikacji z Klientami firmy w zakresie udzielania jasnych odpowiedzi w kwestiach związanych z codziennym przepływem towarów
    • Koordynowanie partnerów łańcucha dostaw firmy w celu znalezienia najbardziej efektywnych rozwiązań w przypadku problemów napotkanych w obszarze przepływu towarów
    • Samodzielne monitorowanie końcowego przepływu towarów celem weryfikacji wydajności operacji zaopatrzenia
    • Stałe udoskonalanie wydajności przepływu towarów na podstawie przygotowanych analiz
    • Dbałość o poprawność danych w systemach firmy oraz komunikowanie ewentualnych nieprawidłowości bądź brakujących informacji wymaganych dla prawidłowego przepływu towarów
    • Systematyczne zwiększanie wydajności metod pracy poprzez cyfryzacje i automatyzacje zadań oraz definiowanie wymagań wspierających rozwój sieci monitorowania i raportowania

    oczekujemy

    • Doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku w obszarze logistyki
    • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
    • Znajomości języka niemieckiego, włoskiego lub francuskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
    • Gotowości do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
    • Wiedzy z zakresu kompleksowego przepływu towarów oraz logistyki
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Zaangażowania oraz dobrej umiejętności organizacji pracy
    • Nastawienia zorientowanego na Klienta
    • Otwartości i komunikatywności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia