Lubin

    Specjalista na powierzchni - Lubin, Polska - KGHM Polska Miedź S.A.

    KGHM Polska Miedź S.A.
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

  • obsługa wniosków o dofinansowanie do wypoczynku organizowanego indywidualnie
  • obsługa wniosków o zapomogi
  • koordynacja i rozliczanie Orkiestry Zakładowej
  • turnusy rehabilitacyjne i zielone szkoły
  • kultywowanie tradycji górniczej
  • Nasze wymagania:
  • wyższe magisterskie lub licencjat / administracja, psychologia lub socjologia
  • znajomość w praktyce pakietu MS Office
  • znajomość zagadnień wynikających z Ustawy o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Mile widziane:
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • empatia i umiejętności komunikacyjne - aktywne słuchanie, cierpliwość, pozytywne nastawienie, życzliwość, odpowiedzialność
  • doświadczenie w obsłudze aplikacji SAP
  • praktyczna wiedza z obszaru podstaw finansów oraz tworzenia i kontroli budżetów
  • posiadanie wiedzy i kompetencji menedżerskich