Specjalista Specjalistka ds Komunikacji - Domaniewska , Warszawa, Polska - Ringier Axel Springer Polska

    Ringier Axel Springer Polska
    Ringier Axel Springer Polska Domaniewska , Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Jesteśmy największą w Polsce firmą mediowo-technologiczną. Dostarczamy wiarygodnych informacji i tworzymy usługi cyfrowe, którym można zaufać. Stawiamy na utalentowanych ludzi, zrównoważony rozwój oraz mądre użycie technologii. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt - największy polski dziennik oraz Sympatia - lider w internetowych serwisach randkowych w Polsce.

    Zakres obowiązków:

    Tworzenie treści: przygotowywanie i aktualizowanie treści na stronach internetowych firmy, blogach i mediach społecznościowych

    Stała analiza potrzeb i zainteresowań grup docelowych i dostosowywanie treści do nowych trendów

    Współpraca z redakcjami, z działem personalnym oraz z działem marketingu w przygotowywaniu działań komunikacyjnych

    Współpraca z zespołami graficznymi i produkcji wideo w projektowaniu treści multimedialnych

    Wsparcie przy budowaniu relacji z mediami zewnętrznymi

    Nasze wymagania:

    Doświadczenie w tworzeniu jakościowych, angażujących treści

    Kreatywność w wypracowywaniu treści dla grup docelowych

    Elastyczność w organizowaniu pracy

    Znajomość social mediów

    Doświadczenie w pisaniu, korekcie i edycji tekstów

    Doskonałe umiejętności organizacyjne, zarządzania czasem oraz interpersonalne

    Umiejętność słuchania, otwartość i efektywna komunikacja - zarówno z zespołem, jak i klientami zewnętrznymi:)

    Oferujemy:

    umowę o pracę

    kafeterię benefitową NAIS

    kartę multisport i wyzwania sportowe

    ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny

    prywatną opiekę medyczną

    egendarne imprez

    wsparcie psychologiczne i program well-being

    szeroką ofertę szkoleń

    kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy

    pracę z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce

    nowoczesne biuro z salą do ćwiczeń oraz salą gier

    pracę w modelu hybrydowym (praca z biura 2 dni w tygodniu)