Środa Wielkopolska

    Pracownik produkcyjny - Sroda Wielkopolska, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Sroda Wielkopolska, Polska

    4 dni temu

    Gi Group background

    Dla naszego klienta - lidera w branży chemii budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Pracownika produkcji

    Miejscowość: Środa Wielkopolska

    Pracownik produkcyjny

    Numer referencyjny: 11875

    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie prostych prac przy produkcji wyrobów
    • dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy
    • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie
    • dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)
    • odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
    • umiejętność pracy w zespole
    • siła fizyczna i dobry stan zdrowia

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
    • atrakcyjne wynagrodzenie, które co roku podnosimy
    • dodatkową premię roczną
    • stabilne zatrudnienie w firmie, w której średni staż pracy wynosi 10 lat
    • zniżki na firmowe produkty
    • Benefity: Karta multisport, dofinansowanie do wypoczynku, bonusy świąteczne, owocowe środy, prywatna opieka medyczna, premia za polecenie pracownika

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • saint_gobain_group

    1 tydzień temu

    saint_gobain_group Greater Poland Voivodeship, Polska Umowa na czas nieokreślony

    Contamos com você para · Produkcja narzędzi diamentowych oraz spoiw · Właściwe gospodarowanie surowcem · Dostarczanie wymaganych raportów dotyczących wyników pracy · Obsługa maszyn i urządzeń (pras i pieców) · Este trabalho é para você? · Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych ...