Warsaw

    Manager ds. Działań Komunikacyjnych na Expo 2025 w Osace, Kansai. Zespół Expo Osaka - Warsaw, Polska - paih

    paih
    paih Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 godzin temu

    Pod poniższym linkiem możesz zapoznać się z Koncepcją programową udziału Polski w Expo oraz dowiedzieć się więcej nt. Programu Partnerskiego: Koncepcja Programowa udziału Polski w Expo 2025

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu,
    • prywatną opieką medyczną z możliwością objęcia nią najbliższych członków rodziny,
    • dofinansowanie do wczasów pod gruszą i zorganizowanego wypoczynku dla dzieci,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • dostęp do Platformy Kafeteryjnej,
    • możliwość zgłoszenia się do grupowego ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków na preferencyjnych warunkach,
    • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów,
    • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.

    Obowiązki:

    • opracowanie, wdrożenie i nadzór nad realizacją strategii komunikacyjnej udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2025 w Osace, Kansai i koordynacja wszystkich elementów planu komunikacji projektu
    • koordynacja współpracy komunikacyjnej z partnerami projektu
    • prowadzenie, we współpracy z Biurem Komunikacji, biura prasowego (komunikaty prasowe, współpraca z mediami, organizacja press tripów, konferencji i briefingów prasowych w Polsce i Japonii)
    • współpraca z działem komunikacji Organizatora EXPO 2025 w Osace, Kansai, podejmowanie wspólnych inicjatyw promocyjnych
    • przygotowanie systemu identyfikacji wizualnej oraz systemu informacji wizualnej w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2025 w Osace, Kansai (nadzór nad przeprowadzeniem postępowania oraz współpraca z Wykonawcą)
    • nadzór nad przeprowadzeniem postępowania oraz współpraca z Wykonawcą w zakresie kampanii komunikacyjnej towarzyszącej udziałowi Polski w EXPO 2025 w Osace, Kansai, w Polsce i Japonii na lata , obejmującej m.in. działania promocyjne w social media, organizację wydarzeń w Pawilonie Polski, obsługę PR
    • rekrutacja i nadzór nad pracą Media Team - zespołu realizującego działania komunikacyjne w Pawilonie Polski
    • przygotowanie publikacji promocyjnej towarzyszącej udziałowi Polski w Wystawie Światowej EXPO 2025 w Osace, Kansai
    • produkcja oficjalnego gadżetu oraz materiałów promocyjnych (nadzór nad przeprowadzeniem postępowania oraz współpraca z Wykonawcą)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe z zakresu public relations, komunikacji
    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych przy realizacji projektów związanych z organizacją międzynarodowych wydarzeń o charakterze masowym
    • doświadczenie w pracy w instytucjach związanych z samorządem, kulturą, rozwojem nauki i edukacji
    • doświadczenie i umiejętności w zakresie wystąpień publicznych
    • doświadczenie w pracy w sektorze publicznym, w tym praktyczna znajomość zagadnień zamówień publicznych
    • znajomość regulacji dotyczących praw autorskich
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym codzienną pracę z dokumentami w tym języku, jak również kontakty z przedstawicielami Organizatora Wystawy
    • doskonale rozwinięte umiejętności planowania oraz analitycznego i strategicznego myślenia
    • doskonałe zdolności organizacyjne, samodzielność i konsekwencja w działaniu
    • komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista i zdolności dyplomatyczne
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w działaniach w zakresie promocji Polski za granicą
    • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

  • paih

    Manager ds. Programu Gospodarczego na Expo 2025 w Osace, Kansai

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Program Gospodarczy to bardzo istotny aspekt polskiej obecności na Wystawie Światowej 2025. Obecnie poszukujemy osoby, która przygotuje szczegółową koncepcję Programu Gospodarczego, doprecyzuje elementy składające się na niego, a następnie będzie odpowiadała za jego skuteczną rea ...