Automatyk - Robotyk, Jawor - Leadec

    Leadec
    Leadec Jawor, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Zakres obowiązków:

  • modernizacja maszyn i wprowadzanie usprawnień w procesie produkcyjnym
  • programowanie i przyuczanie robotów przemysłowych
  • uruchamianie układów sterowania nowych i modernizowanych maszyn
  • analiza programów i diagnostyka układów sterowania PLC i robotów
  • proste prace elektryczne i montażowe.
  • Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miejsce wykonywania pracy: Jawor, Gottlieba Daimlera 5
  • nagrodę miesięczną w wysokości 510 zł brutto za brak absencji chorobowej
  • premia regulaminowa 2600 zł brutto rocznie, wypłacana kwartalnie
  • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych
  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin
  • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
  • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery
  • program rekomendacji pracowników
  • parking dla pracowników
  • Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (automatyk, robotyk, elektryk, mechatronik, elektronik lub informatyk)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość podstaw elektrotechniki oraz programowania PLC i robotów przemysłowych
  • wiedza na temat przemysłowych systemów sterowania, systemów napędowych i wizyjnych oraz sensoryki i urządzeń wykonawczych w automotive
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Mile widziane:

  • znajomość programowania robotów KUKA
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Aplikuj lub skontaktuj się z nami.