Koszalin

    Majster Budowy - Gdańsk, Polska - Hitachi Zosen Inova

    Hitachi Zosen Inova
    Hitachi Zosen Inova Gdańsk, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    HITACHI ZOSEN INOVA POLSKA SP. Z O.O.

    Firma Hitachi Zosen Inova Polska Sp. z o.o. jest oparta w swej działalności na zasadach szwajcarskiej firmy założycielskiej, która gwarantuje najwyższe standardy tak biznesowe jak i międzyludzkie. Zakres działania to techniczne usługi serwisowe oraz realizacja nowych projektów z zakresu budownictwa przemysłowego i energetycznego na terenie Europy.

    MAJSTER BUDOWY

    Poszukujemy pracowników dozoru na prace zagraniczne

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem, terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań, informowanie Dyrektora projektu o ewentualnych trudnościach.

    Zadania:

    • Koordynacja robót zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, obowiązującymi normami na projekcie
    • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku
    • Organizowanie, koordynowanie i nadzór pracy podległego zespołu pracowników, jak i podwykonawców
    • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP
    • Raportowanie postępu prac
    • Zgłaszanie robót do odbiorów i uczestnictwo w odbiorach zgodnie z przyjętymi procedurami
    • Weryfikacja dokumentacji projektowej
    • Uzupełnianie dokumentacji
    • Kompletowanie poszczególnych elementów konstrukcji stalowej na podstawie rysunku technicznego
    • Nadzorowanie montażu / demontażu poszczególnych zespołów, podzespołów konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
    • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem
    • Zgłaszanie robót do odbiorów i uczestnictwo w odbiorach.
    • Udział w naradach koordynacyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
    • Znajomość rysunku izometrycznego
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
    • Doświadczenie w pracy jako majster konstrukcji stalowej i kotła - wymagane min. 2 lata
    • Praktyka przy budowie spalarni śmieci (elektrofiltry, kanały, rurociągi)
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • Mile widziane SCC
    • Prawo jazdy kat. B
    • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie, dokładność w wykonywaniu obowiązków
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole przy ciekawych projektach na terenie państw Europy,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Przyjazną atmosferę w pracy.
    • Ubezpieczenie grupowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

  • Hitachi Zosen Inova

    Majster Budowy

    Hitachi Zosen Inova Kołobrzeg, Polska W pełnym wymiarze godzin

    HITACHI ZOSEN INOVA POLSKA SP. Z O.O. · Firma Hitachi Zosen Inova Polska Sp. z o.o. jest oparta w swej działalności na zasadach szwajcarskiej firmy założycielskiej, która gwarantuje najwyższe standardy tak biznesowe jak i międzyludzkie. Zakres działania to techniczne usługi serwi ...