Miejsca pracy

    Technik laborant - Polska - Angel Bio Sp. z o.o.

    Angel Bio Sp. z o.o.
    Angel Bio Sp. z o.o. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Technik laborant

    Twój zakres obowiązków

    • analiza jakościowa surowców, próbek międzyoperacyjnych oraz produktu gotowego,
    • prowadzenie dokumentacji z prowadzonych analiz,
    • sprawdzanie działania i kalibracja przyrządów pomiarowych,
    • przestrzeganie procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
    • ścisła współpraca z działem ds. jakości oraz R&D.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie techniczne w obszarze tj. technologia żywności, chemia, inżynieria chemiczna,
    • doświadczenie w pracy jako Laborant, w szczególności w obszarze produkcji,
    • znajomość narzędzi używanych przy analizie fizycznej i chemicznej,
    • zrozumienie systemów do zarządzania jakością oraz odpowiednich przepisów (tj. ISO, GMP),
    • umiejętność pracy w zespole,
    • zdolność do organizacji pracy własnej,
    • dokładność, sumienność i punktualność,
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym (mile widziana).

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie rosnące wraz ze wzrostem umiejętności,
    • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
    • premie dodatkowe oraz prezenty świąteczne,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w bezpiecznie zorganizowanym otoczeniu i przyjazną atmosferę.

  • Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Polska

    Laborant - Serwisant procesów chemicznych · Twój zakres obowiązków · Analiza pobranych próbek w laboratorium firmy zgodnie z instrukcjami analitycznymi · Sporządzenie raportów · Opracowanie wyników z badań i analiz · Kontrola i serwis procesów chemicznych · Nasze wymagania · Wyks ...

  • Austria Juice Poland Sp. z o.o.

    laborant

    Austria Juice Poland Sp. z o.o. Polska

    Informacje podstawowe · Miejsce pracy: Kolejowa 31, Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie · Zakres obowiązków: przeprowadzanie analiz, obsługa wagi, ważenie towaru · Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony · Wymiar etatu: 1 · Zmianowość: trzy zmiany · Liczba godzin ...