Stażysta w Laboratorium Ortodontycznym - Warsaw, Polska - Medea Health Sp. z o.o

    Medea Health Sp. z o.o

    Laboratorium ortodontyczne Torey Dent to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości aparatów ortodontycznych.

    Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o detale to cechy wyróżniające laboratorium Torey Dent na rynku.

    Stażysta w Laboratorium Ortodontycznym

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Jako stażysta w naszym laboratorium ortodontycznym będziesz uczestniczył/-a w procesach produkcyjnych związanych z wyrobami ortodontycznymi. Będziesz pracować pod nadzorem doświadczonego zespołu, ucząc się technik i procedur stosowanych w tej dziedzinie. Twoje zadania będą obejmować przygotowanie modeli, szlifowanie aparatów, oraz asystowanie w procesie produkcji różnorodnych produktów ortodontycznych.

    Wymagania:

    • Studenci lub absolwenci kierunków związanych z techniką dentystyczną.
    • Zainteresowanie ortodoncją oraz chęć nauki nowych umiejętności
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
    • Dokładność oraz precyzja w wykonywanych zadaniach.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobicie praktycznego doświadczenia w renomowanym laboratorium ortodontycznym.
    • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie zdobywanie wiedzy jest priorytetem.
    • Szansę na rozwój osobisty oraz kariery zawodowej w obszarze ortodoncji.
    • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do harmonogramu uczących się.