Trzebinia

    Projektant Elektryk - Trzebinia, Polska - Human & Hunter Professional

    Human & Hunter Professional
    Human & Hunter Professional Trzebinia, Polska

    6 dni temu

    Opis

    Dla kogo rekrutujemy?

    Nasz Klient to jeden z liderów znanych na rynku inżynieryjnym, tworzy, modernizuj i dostarcza maszyny i urządzenia dla przemysłu. Realizuje ciekawe projekty zarówno w kraju jak i za granicą, dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze.

    Opis stanowiska

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wykonywanie przydzielonych prac projektowo-konstrukcyjnych w dziale projektowania elektrycznego. Do twoich obowiązków będzie należeć:

    • Sporządzanie, współuczestniczenie przy opracowywaniu dokumentacji technicznej tj. projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych (technicznych), powykonawczych
    • sporządzanie dokumentacji techniczno-ruchowej urządzeń
    • Sporządzania planów, rysunków i schematów z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania
    • Opracowania opisów, obliczeń technicznych w zakresie wymaganym dla danego zamierzenia projektowego
    • Weryfikacja opracowań, rozwiązań technicznych, wykonywanych przez innych projektantów z działu oraz projektantów zewnętrznych
    • Wykonywanie prac na obiektach (nadzór autorski, projektowy), związanych z budową, nadzorem i uruchamianiem realizowanych rozwiązań technicznych zamieszczonych w opracowanych dokumentacjach technicznych

    Wymagania

    • Wyższe techniczne wykształcenie (inż., mgr inż.), preferowane kierunku elektrotechnika
    • Doświadczenie w obsłudze narzędzi do projektowania typu CAD (Draftsight, AutoCad - mile widziana znajomość SEE Electrical)
    • Znajomość programów specjalistycznych do projektowania branży elektrycznej, automatyki będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office
    • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej, szczególnie w branży elektrycznej
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów delegacyjnych krajowych i zagranicznych

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość szkoleń i ciągłego doskonalenia umiejętności
    • Pracę ciekawą i odpowiedzialną
    • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
    • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
    • Dofinansowanie do karty Medicover Sport i prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie
    • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci, niespodzianki na święta
    • Cykliczne imprezy integracyjne

    Zachęcamy do składania aplikacji poprzez formularz aplikacyjny. Czekamy na Twoje zgłoszenie

    Wymagania

    Oczekujemy

    Oferujemy

  • Human & Hunter Professional

    Projektant Elektryk

    3 dni temu

    Human & Hunter Professional Trzebinia, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dla kogo rekrutujemy? · Nasz Klient to jeden z liderów znanych na rynku inżynieryjnym, tworzy, modernizuj i dostarcza maszyny i urządzenia dla przemysłu. Realizuje ciekawe projekty zarówno w kraju jak i za granicą, dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze. · Opis stanowiskaNa tym s ...

  • Prime Engineering Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Cześć Poszukuję projektanta układów elektrycznych 3D, który dołączy do zespołu pracującego w ramach przemysłu petrochemicznego i rafineryjnego. Twoim zadaniem będzie modelowanie układów elektrycznych z wykorzystaniem programu SmartPlant 3D - to na nim pracuje cała firma. Zespół, ...