Lublin

    Praca kierowca wózka widłowego niemcy wysokie wynagrodzenie start natychmiast - Lublin, Polska - Tabel GmbH

    Tabel GmbH
    Tabel GmbH Lublin, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    CDD

    Tabel Group poszukuje kierowców wózków widłowych (m/k) do pracy w Lipsku, szybki wjazd, wysokie wynagrodzenie, bezpieczna i czysta praca.

    Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp:

    Oferujemy:

    • Stawkę godzinową 14.50 € oraz 10 € netto diety dziennie
    • Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach
    • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
    • Perspektywy rozwoju zawodowego

    Obowiązki:

    • Obsługa wózków widłowych zgodnie z wymaganiami firmy
    • Przygotowanie towarów do transportu
    • Współpraca z innymi działami w celu efektywnej organizacji pracy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

    Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

    ►► Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp:

    TABEL Gruppe jest wiodącym dostawcą outsourcingu procesów biznesowych (BPO) w Niemczech i specjalizuje się w rozwiązaniach w obszarach produkcji i logistyki. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu jesteśmy godnym zaufania partnerem dla średnich firm i korporacji z branż takich jak motoryzacja, poligrafia, żywność i logistyka. Naszą misją jest usprawnianie procesów biznesowych naszych klientów poprzez elastyczne, stabilne i produktywne rozwiązania.