Ksawerów

    Drukarz, Pomocnik drukarza - Ksawerów, Polska - HRose

    HRose
    HRose Ksawerów, Polska

    5 godzin temu

    Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku. 6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach:

    IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative & Customer Support.

    Dla naszego klienta firmy z Ksawerowa poszukujemy Drukarza, Pomocników drukarzy, Farbiarzy/Kolorystów.

    Dołącz do fantastycznej grupy biegaczy, pożeraczy kolejnych sezonów na Netflixie, rowerzystów, moli książkowych, fanów nowych technologii, entuzjastów gotowania(wszyscy kochają jeść), którzy oprócz swoich różnorodnych hobby i zainteresowań od prawie 20 lat pomagają światu zapewniać świeżą żywność. Dzięki produkcji i sprzedaży opakowań masz pewność, że jedzenie pozostaje pyszne

    Zainteresowany? Czytaj dalej

    Nasz klient oferuje:

    • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia brutto miesięcznie,
    • Bardzo dobre i bezpieczne warunki pracy, pracę przy nowych maszynach,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Pracę w zgranym zespole, który się lubi,
    • Wdrożenie na stanowisku pracy i poznanie maszyn,
    • Premie,
    • Wzajemny szacunek i wsparcie.

    Zakres zadań:

    • Obsługa maszyn lub pomoc w obsłudze (szerokowstęgowa 8 kolorowa drukarka fleksograficzna),
    • Nadzór nad farbami i kolorystyką,
    • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej, bieżąca kontrola wykonywanego produktu,
    • Przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP, PPOŻ.

    Oczekiwania:

    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Doświadczenie w branży poligraficznej lub chęć jego zdobycia,
    • Chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym (3 zmiany - 8h).

    Proces rekrutacyjny:

    1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem - Angelika Kochmańska
    2. Spotkanie z kierownikiem działu w firmie (feedback w ciągu 2 dni od spotkania).

    Zapraszamy Cię do fantastycznego zespołu, który sprawi, że poczujesz się jak u siebie i rozwiniesz skrzydła

    Wygląda interesująco? Aplikuj

    Zapraszamy do rozmowy:
    Angelika Kochmańska
    tel.:

    Smile We've found U :)