Poznań

    magazynier z uprawnieniami UDT - Poznań, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Dla firmy z branży hydraulicznej poszukujemy magazynierów z uprawnieniami UDT

    Poszukujesz pracy od już? Chcesz zmienić branżę, zdobyć nowe doświadczenie?

    Ta oferta czeka właśnie na Ciebie

    Miejsce pracy: Dąbrówka

    oferujemy

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjną stawkę podstawową 5500zł brutto
    • prace w systemie 1-zmianowym (8-16)
    • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny oraz ubezpieczenie na życie

    zadania

    • pracę w podziale 70/30 (operator wózka widłowego/magazynier)
    • kompletacja towaru
    • obsługa wózka widłowego bocznego
    • załadunek/rozładunek aut dostawczych

    oczekujemy

    • uprawnień UDT min. 2WJO
    • doświadczenia w pracy na wózku widłowym oraz jako pracownik magazynowy
    • chęci do pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • HR LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sroda Wielkopolska, Polska

    HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557. · W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy os ...

  • Trenkwalder Polska Września, Polska

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: · Obowiązki: · załadunek i rozładunek towarów, · lokacja produktów w przestrzeni magazynowej, · dowożenie produktów na linie produkcyjne. · Wymagania: · uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, · brak przeciwwskaz ...

  • Randstad Polska

    Magazynier z UDT

    1 tydzień temu

    Randstad Polska Poznań, Polska

    Dla firmy zajmującej się produkcją armatury łazienkowej poszukujemy magazynierów z uprawnieniami UDT · Poszukujesz pracy od już? Chcesz zmienić branżę, zdobyć nowe doświadczenie? · Ta oferta czeka właśnie na Ciebie · Aplikuj już dziś · Miejsce pracy: Zakrzewo/Swadzim - darmowy do ...