Wrocław

    Lead Shopware Developer - -, Wrocław, Polska - HAYS Poland

    HAYS Poland
    HAYS Poland -, Wrocław, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 3 dni temu

    Hays Poland background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Lead Shopware Developer

    Jesteś pasjonatem Shopware z zacięciem do innowacji?

    Szukamy właśnie Ciebie

    Dołącz do zespołu naszego Klienta i rozwijaj się w branży e-commerce

    Rola jest całkowicie zdalna lub hybrydowa (Wrocław), wedle preferencji Kandydata.

    Elastyczne godziny startu między 8:00 a 10:00.

    Kontrakt B2B z Hays Poland – stawka godzinowa do 135 PLN/h netto + VAT.

    Wymagania:

    • Min. 2 lata praktycznego doświadczenia w tworzeniu rozwiązań w Shopware.
    • Bardzo dobra znajomość PHP 8.
    • Dobrze opanowane technologie wspierające Shopware, takie jak Vue, Twig, Docker, Doctrine, SQL, HTML i CSS.
    • Doświadczenie w pracy z Dockerem.
    • Znajomość Composera.
    • Team player z doskonałymi umiejętnościami komunikacji w języku angielskim.
    • Mile widziane: Znajomość Magento oraz posiadanie certyfikatów Shopware.

    Dodatkowe umiejętności:

    • Potrafisz pracować niezależnie.
    • Doskonale współpracujesz z interesariuszami biznesowymi i członkami zespołu.
    • Gotowość do prowadzenia zespołu innych specjalistów.
    • Pipelines: Orientujesz się w nich.
    • PHPUnit i PHPStan: To Twoje terytorium.
    • Działałeś z Jenkins i GitHub Actions? Świetnie

    Obowiązki:

    • Tworzenie i utrzymanie funkcjonalności w Shopware.
    • Współtworzenie nowych rozwiązań Shopware, od fazy odkrywania po wprowadzenie MVP i dalej.
    • Przestrzeganie najlepszych praktyk Shopware, prowadzenie dokumentacji kodu oraz tworzenie/utrzymanie testów dla niestandardowych rozwiązań.
    • Aktywne uczestnictwo w code review.
    • Bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi w celu weryfikacji wymagań (bezpieczeństwo, skalowalność, limity itp.).
    • Współpraca z zespołem w tworzeniu nowych narzędzi i rozwiązań wewnętrznych.

    Zespół:

    Zespół, do którego dołączysz, to mieszanka talentów, dostosowująca się do potrzeb danego projektu. Realizujemy kilka podobnych projektów e-commerce w różnych zespołach – w trakcie spotkań technicznych Klient wyjaśni szczegółowe zagadnienia pracy zespołu, długość trwania projektu i możliwość jego przedłużenia (najczęściej pierwsza umowa jest na min. 6 miesięcy i dłużej)

    Doświadczenie:

    Minimum 2 lata pracy w Shopware i dodatkowe doświadczenie z innymi platformami/narzędziami e-commerce. Osoby aspirujące do roli lidera również mile widziane

    Wymagany poziom języka angielskiego: Minimum B2.

    Data rozpoczęcia: Najwcześniej możliwie/maj 2024.

    Czas trwania projektu: Zależny od obecnego harmonogramu projektu.

    Proces rekrutacji:

    1. Weryfikacja Twojej aplikacji i angielskiego CV przez rekrutera Hays

    2. 15-minutowa rozmowa z wybranymi Kandydatami

    3. Dwa spotkania online – rozmowy techniczne z osobami odpowiedzialnymi za projekty docelowe.

    4. Oferta i podsumowanie warunków współpracy

    5. Witamy w nowej roli

    Gotowy/a na nową ekscytującą przygodę zawodową? Aplikuj już teraz i razem stwórzmy coś niezwykłego

    Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.