Magazynier z UDT - Szczecin, Polska - LSJ HR Group

    LSJ HR Group

    Chcielibyśmy zaproponować Ci pracę u naszego klienta, który dostarcza systemy zarządzania i monitorowania farm wiatrowych. Aż 65% farm wiatrowych na morzu korzysta z rozwiązań naszego klienta. Jeśli chcesz wnosić swój wkład w rozwiązanie, które pomaga światu stać się niezależnym od tradycyjnych, nie zawsze ekologicznych źródeł energii, zadzwoń do nas i pracuj razem z nami, aby uczynić ten świat lepszym.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa urządzeń (elektryczny wózek widłowy i ręczny wózek paletowy);
    • Przyjmowanie materiałów od dostawców;
    • Przestrzeganie zasad BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy);

    Wymagania:

    • Posiadanie aktualnych uprawnień UDT;
    • Gotowości do pracy na dwie zmiany: 06:00-14:00 i 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku;
    • Doświadczenie na stanowisku magazyniera - mile widziane;

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Stawka wynosi brutto + premia do 420 zł brutto;
    • Dodatek transportowy od 180 do 600 zł ;
    • Dofinansowanie do posiłków do 300 zł brutto;
    • Odzież robocza;
    • Wewnętrzne szkolenia: UDT, SEP i inne szkolenia;
    • Dostęp do wirtualnego asystenta-bota LSJ - nie trać czasu na oczekiwaniu w biurze i otrzymuj informacje online.

    Jeśli ta oferta pracy Cię zainteresowała, prosimy o zostawienie swojego zgłoszenia. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły. Dziękujemy

    wybrani kandydaci

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331