Przedstawiciel Handlowy

    Przedstawiciel Handlowy - Inowrocław, Polska - SIG Sp. z o.o.

    SIG Sp. z o.o.
    SIG Sp. z o.o. Inowrocław, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska:

    Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych oraz doradztwo techniczne

    Realizowanie planów sprzedaży

    Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

    Pozyskiwanie nowych klientów

    Współpracę z dostawcami

    Dbałość o wizerunek firmy

    Wymagania:

    Znajomość lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych

    Doświadczenie w firmie będącej dystrybutorem materiałów budowlanych – mile widziane

    Umiejętność planowania i ustalania priorytetów

    Silna orientacja na wynik

    Komunikatywność i samodzielność

    Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

    Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów

    Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej

    Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej

    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

    Platformę wspierającą dobrostan pracowników

    Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)

    Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)

    Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności

    Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop

    Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze

    Zniżki na firmowe produkty i usługi

    Udział w inicjatywach charytatywnych

    Bezpieczne warunki pracy

  • SIG Sp. z o.o. Inowroclaw, Polska

    SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dosta ...

  • Carlsberg Polska

    Carlsberg Polska Inowroclaw, Polska

    O nas: · Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i ...

  • Intersnack Inowrocław, Polska

    Opis stanowiska · Realizacja planów sprzedaży oraz dystrybucji na powierzonym terenie (Bydgoszcz - Toruń - Inowrocław); · Systematyczne zarządzanie bazą odwiedzanych klientów i zgodne z ustalonym planem realizowanie dziennych tras wizyt · Egzekucja obowiązujących procedur, stan ...