Inżynier ds Jakości Dostawców - Przejazdowa , Pruszków, Polska - Impact

    Impact
    Impact Przejazdowa , Pruszków, Polska

    3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura
    Opis

    Opis stanowiska:

    • aktywne uczestnictwo w wyborze dostawców (sourcing, procurement)
    • zatwierdzanie dostawców z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia
    • uczestnictwo w procesie opracowywania wymagań jakościowych przy zakupach komponentów do produkcji
    • udział we wdrożeniu systemu IATF
    • rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu
    • nadzór nad wskaźnikami jakościowymi dostawców
    • tworzenie, wspieranie i egzekwowanie od dostawców planu poprawy i/lub usprawnień po wystawionych reklamacjach
    • udzielanie aktywnego wsparcia działu zakupów od strony technicznej w rozwoju nowych projektów
    • budowanie i zarządzanie relacjami z dostawcami
    • przygotowanie i prowadzenie audytów dostawców zgodnie z PPAP
    • cykliczna ocena dostawców zgodna z uznaną metodologią ratingową

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży automotive
    • język angielski
    • MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość norm IATF, VDA

    Oferujemy:

    • pracę w firmie, której produkty są innowacyjne, a branża przyszłościowa
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • prywatną opiekę medyczną
    • naukę języka angielskiego
    • kartę sportową
    • dofinasowanie wczasów pod gruszą
    • dofinansowanie wakacji dzieci
    • dofinansowanie przedszkoli i żłobków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • program rekomendacji pracowników
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • płatny program poleceń pracowników
    • przyjazne środowisko pracy