Wrocław

    Pielęgniarka/Pielęgniarz środowiskowo-rodzinna/y - Wrocław, Polska - Scanmed Group

    Scanmed Group
    Opis

    Pielęgniarka/Pielęgniarz środowiskowo-rodzinna/y

    Miejsce pracy Centrum Medyczne przy ul. Parkowej 46 we Wrocławiu Region Wrocław (dolnośląskie) Opis oferty

    Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

    Zakres obowiązków
  • Praca w gabinecie zabiegowym,
  • Przygotowywanie gabinetów lekarskich,
  • Wykonywanie badań diagnostycznych oraz procedur medycznych,
  • Pobieranie materiału do badań analitycznych oraz innych dodatkowych zgodnie z uprawnieniami,
  • Wykonywanie szczepień ochronnych i badań EKG,
  • Realizowanie wizyt w domu Pacjenta w przypadkach uzasadnionych medycznie,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.
  • Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie kierunkowe o profilu pielęgniarskim,
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na oddziałach szpitalnych lub w pracy na podobnym stanowisku,
  • Ukończona specjalizacja z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego będzie dodatkowym atutem,
  • Odbyte kursy w zakresie wykonywania badania EKG, szczepień ochronnych i resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Empatyczne reagowanie na potrzeby Pacjentów.
  • Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Pracę w zgranym, doświadczonym i mocno zaangażowanym zespole pielęgniarskim,
  • Wsparcie w okresie wdrożenia, szkolenia wewnętrzne i pomoc mentorską zespołu,
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach i kursach,
  • Współpracę z jedną z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia.