Warsaw

    Technolog progrmista CNC - Warsaw, Polska - FallWork

    FallWork
    FallWork background

    Dla naszego Klienta producenta dostarczającego precyzyjne detale mechaniczne (branża lotnicza i kosmiczna) poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

    Programista CNC – Technolog CNC

    Miejsce pracy: Warszawa/Piaseczno

    Zakres obowiązków:

    • Programowanie i obsługa maszyn CNC – frezarki tokarki szlifierki drążarki prasy

    • Dobór odpowiednich technologii oraz narzędzi skrawających

    • Określanie parametrów, uzbrajanie maszyn, wymiana narzędzi

    • Wykonywanie detali jednostkowych

    • Kontrola jakościowa produkowanych elementów

    • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu oraz efektywność produkcji

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty CNC – warunek konieczny

    • Wykształcenie techniczne

    • Znajomość systemów sterowania - Fanuc

    • Znajomość prog. CAD/CAM (TopSolid)

    • Umiejętność projektowania procesów technologicznych

    • Znajomość procesów z zakresu obróbki skrawaniem

    • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi

    • Znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

    • Język angielski – B2

    • Znajomość maszyn do obróbki skrawaniem

    • Wysoka dokładność oraz precyzyjność w działaniu

    • Prawo jazdy Kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Dofinansowanie do Luxmed, fundusz socjalny, PPK

    • Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji

    Osoby rozważające zmiany zapraszamy do skierowania swojego CV na adres lub za pośrednictwem portalu

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu
    rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz
    zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
    fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
    dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na
    otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów
    rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz

    Nr Cert. AP nr 6231