Wrocław

    Asystent/ka Oddziału Sprzedaży - Wrocław, Polska - SDP Nieruchomości

    SDP Nieruchomości
    SDP Nieruchomości Wrocław, Polska

    1 dzień temu

    Każda transakcja to jakaś ludzka historia, związana na przykład z rozpoczęciem studiów, podjęciem nowego wyzwania zawodowego i przeprowadzką do innego miasta, czy założeniem lub powiększeniem rodziny.

    Od ponad 13 lat z sukcesami działamy na rynku nieruchomości, gdzie efektywnie rozwijamy łącznie dziewięć oddziałów sprzedaży. SDP Nieruchomości łączy ludzi z pasją, dla których ważne jest zadowolenie klienta i zbudowanie długofalowej relacji oraz realizacja własnych celów i ciągłe doskonalenie zawodowe.

    Obecnie poszukujemy osoby, na stanowisko Asystenta/Asystentki Oddziału Sprzedaży, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w bieżącej koordynacji pracy oddziału sprzedaży i współpracy z klientami.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa wewnętrznego systemu CRM w zakresie wprowadzania i aktualizacji danych dotyczących klientów, przyjętych ofert oraz działań z nimi związanych;
    • Bieżąca koordynacja kalendarza Dyrektora Oddziału;
    • Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
    • Redagowanie i zamieszczanie ofert sprzedaży/wynajmu w wewnętrznej bazie;
    • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Oddziału oraz wewnętrznymi specjalistami: doradcami ds. nieruchomości, doradcami kredytowymi, architektami, fotografem, działem marketingu oraz zewnętrznymi specjalistami, notariuszami;
    • Wsparcie w zakresie obsługi klienta;
    • Kontakt z klientami krajowymi oraz zagranicznymi.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą i/lub obsługą klienta;
    • Elastyczność w komunikacji;
    • Gotowość do telefonicznego kontaktu z klientem;
    • Wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;
    • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy;

    Mile widziane:

    • Zainteresowanie branżą nieruchomości, architekturą.

    To oferujemy:

    • Profesjonalne szkolenia branżowe i sprzedażowe;
    • Narzędzia niezbędne do pracy – laptop, telefon, wizytówki, etc.
    • Bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niestandardowe szkolenia, które poszerzą Twoją wiedzę w zakresie różnych dziedzin;
    • Stały dostęp do autorskich materiałów szkoleniowych;
    • Umożliwiamy możliwość rozwoju dalszej ścieżki kariery w roli Doradcy ds. Nieruchomości.

    Brzmi interesująco?

    Koniecznie wyślij nam swoje CV i daj się poznać

  • Michael Page

    Specjalista ds. kontrolingu

    1 tydzień temu

    Michael Page Silesian Voivodeship, Polska

    Przygotowywanie raportów kontrolingowych · Uczestnictwo w przygotowywaniu budżetu i konsolidacji wyników finansowych oddziału · Kontrola nad wskaźnikami finansowymi i raportowanie ich do Zarządu · Wspieranie procesu zamknięcia miesiąca oraz weryfikacja odchyleń od budżetu · Sporz ...

  • HR Support

    Kierownik Oddziału

    2 dni temu

    HR Support Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. · Obecnie dla ...

  • Grupa Progres Wrocław, Polska

    Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od ponad 21 lat świadczy nowoczesne usługi HR dla biznesu. · Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyja ...