Magazynier z UDT - Sosnowiec, Polska - Domino Polska sp. z o.o.

    Domino Polska sp. z o.o.

    Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (KRAZ 5070) w chwili obecnej dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Magazynier - operator wózka wysokiego składowania

    Lokalizacja Sosnowiec

    Opis stanowiska:

    • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
    • Rozładunek i załadunek towaru, przygotowanie do wysyłki, kompletacja, pikowanie towaru
    • Pakowanie, zasilanie linii produkcyjnych, prace magazynowe, udział w inwentaryzacji
    • Współpraca z innymi działami

    Wymagania

    • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (WJO I lub II)
    • Doświadczenie w obsłudze wózków (mile widziane na wózku bocznym)
    • Doświadczenie w pracy na magazynie (obsługa wózków w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem)
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca na dwie zmiany
    • Łatwość uczenia się
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
    • Umiejętność obsługi komputera

    Oferujemy

    • Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    • Umowę o pracę od pierwszego dnia
    • System premiowy
    • Benefity pozapłacowe m.in grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej, kartę sportową
    • Świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
    • Parking dla pracowników
    • Program poleceń pracowniczych
    • Stabilne zatrudnienie