Kierownik Działu Jakości APM - Lesser Poland Voivodeship, Polska - InPost

    InPost
    Inpost background
    Opis

    Twoje zadania:

  • Będziesz odpowiadać za tworzenie efektywnie działających zespołów doskonalenia standardów jakości procesów produkcyjnych i rozwoju dostawców
  • Wyznaczać standardy zarządzania dokumentacją systemu zapewnienia jakości dla produkcji
  • Wyznaczać standardy i wymagania jakościowe wytwarzanych produktów i materiałów do ich produkcji
  • Audytować dostawców i kontrahentów (contract manufacturing) zgodnie z ustalonymi standardami oceny
  • Obsługiwać procesy reklamacyjne
  • Organizować i nadzorować utrzymanie sprzętu pomiarowego wg ustalonych standardów
  • Wspierać wewnętrznych klientów w zakresie wyznaczania standardów jakości oraz ich przestrzegania
  • Dostarczać standardy i metody analizowania oraz rozwiązywania problemów jakościowych
  • To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek zarządzania jakością)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem jakości
  • Dobra znajomość procesów produkcyjnych (mile widziana elektronika)
  • Wiedza na temat systemów jakości, materiałoznawstwa, stosowanych technik pomiarowych i procesów technologicznych
  • Znajomość norm i systemów zarządzania jakością
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Umiejętności przywódcze, komunikacyjne, negocjacyjne
  • Znajomość metod Lean Management
  • Orientacja biznesowa
  • Mile widziane:

  • Znajomość procesów montażowych i analizy danych
  • Doświadczenie w przemyśle elektronicznym, motoryzacyjnym, lotniczym
  • To, co zapewniamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)