Listonosz paczkowy - Zabrze, Polska - Poczta Polska Spółka Akcyjna

    Poczta Polska Spółka Akcyjna
    Poczta Polska Spółka Akcyjna Zabrze, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Opis

    Poczta Polska S. A.

    Listonosz paczkowy

    Miejsce pracy: Zabrze ul. Mielżyńskiego 5​

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat, system czasu pracy zadaniowy, praca od poniedziałku do piątku​

    Twoje zadania:

    • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, prowadzenie dokumentacji pojazdu i dbałość o jego stan techniczny,
    • załadunek, rozładunek i doręczanie przesyłek pocztowych (praca zawiązana z dźwiganiem),
    • bezpośrednia obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, udzielanie informacji o świadczonych usługach,
    • rozliczanie się z przesyłek, gotówki wg określonych procedur,
    • odpowiedzialność za powierzone przesyłki i środek transportu oraz dbanie o pozytywny wizerunek PP,
    • obsługa smartfona, terminala płatniczego.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • masz wykształcenie min. zawodowe,
    • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
    • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz masz praktykę w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda),
    • jesteś odpowiedzialny/a, sumienny/a i dokładny/a,
    • jesteś osobą samodzielną i potrafisz zorganizować własną pracę,
    • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi,
    • jesteś osobą kulturalną i potrafisz współpracować z klientami,
    • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne.

    Mile widziane:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • znajomość topografii obsługiwanego obszaru.

    U nas zyskasz:

    • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
    • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
    • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
    • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
    • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
    • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
    • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

    Zainteresowała Cię oferta?

    Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj