Kraśnik

    Drukarz Offsetowy - Kraśnik, Polska - Drukarnia Akapit

    Drukarnia Akapit
    Drukarnia Akapit Kraśnik, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa offsetowej maszyny drukującej,
    • Wstępna kontrola jakości wyprodukowanego towaru,
    • Realizacja produkcji zgodnie z przedstawionym planem,
    • Praca zgodnie z standardami w firmie.

    Nasze wymagania

    • Minimum 2 lata pracy na stanowisku drukarza offsetowego,
    • Znajomość zasad druku offsetowego,
    • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
    • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i dyspozycyjność,
    • Sumienność,
    • Dokładność.

    To oferujemy

    • Praca w stale rozwijającej się firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Praca zmianowa: tak, 3 zmiany
    • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
    • Godziny pracy: elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
    • Możliwa praca w godzinach nocnych: tak
    • Tryb wypłaty: miesięczna
    • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + nadgodziny