Specjalista/ka ds. ochrony środowiska - Frydrychowo, Polska - Plastica Sp. z o.o.

    Plastica Sp. z o.o.
    Plastica Sp. z o.o. Frydrychowo, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji z zakresu ochrony środowiska,
  • współpraca z innymi pracownikami w zakresie sprawozdawczości,
  • nadzór nad pozyskiwaniem pozwoleń i decyzji środowiskowych,
  • udział w pomiarach związanych z ochroną środowiska,
  • opiniowanie planów inwestycyjnych,
  • monitorowanie zmian prawnych,
  • udział w audytach na zgodność z normą ISO 14001.
  • NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe; ochrona środowiska lub pokrewne,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z ochroną środowiska,
  • znajomość oprogramowania MS Excel, Word.
  • MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia audytora ISO 9001, 14001, 45001, 13485,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komuniaktywnym (B1) .
  • TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie medyczne OPTUS, dofinansowanie do karnetów sportowych Medicover Sport, program emerytalny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, liczne dofinansowania np. do wypoczynku pracownika) ,