Miejsca pracy

    Copywriter ka - Popularna /, Warszawa, Polska - Profitway

    Profitway
    Profitway Popularna /, Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy agencją digital marketingu. Szybko rośniemy, ale wiemy, że efektywny rozwój bez ludzi jest niemożliwy, dlatego stawiamy wielki nacisk na budowę najlepszego zespołu w branży. Cechuje nas podejście partnerskie, wysoka elastyczność i swoboda, którą w wykonywanych działaniach zyskuje każdy, niezależnie od stanowiska.

    Kogo szukamy?

    Do naszego zespołu poszukujemy Copywritera/-ki z udokumentowanym, minimum 2-letnim doświadczeniem. Szukamy dokładnej osoby, kto potrafi zaangażować odbiorcę, tworzyć wysokiej jakości teksty i hasła reklamowe oraz posiada umiejętności sprzedażowe.

    Zależy nam na podjęciu współpracy z samodzielnym i ambitnym Specjalistą, który uzupełni nasz wyjątkowy zespół i w fajnej atmosferze będzie realizował z nami kolejne projekty.

    Mile widziane będzie doświadczenie w branży medycznej, finansowej lub motoryzacyjnej.

    Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

    • Tworzenie wysokiej jakości tekstów sprzedażowych, artykułów, treści landing page
    • Pisanie scenariuszy do reklam wideo
    • Przygotowywanie treści reklam
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii contentowej dla naszych klientów
    • Przygotowywanie skutecznych haseł reklamowych
    • Wsparcie w moderacji kanałów social media
    • Wyszukiwanie informacji dot. produktów lub usług

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Doświadczenia w copywritingu (minimum 2-3 lata)
    • Doskonałej znajomości gramatyki i interpunkcji języka polskiego
    • Znajomości zasad SEO
    • Umiejętności tworzenia najwyższej jakości tekstów
    • Umiejętności zaangażowania odbiorcy i zbudowania z nim relacji
    • Zdolności sprzedażowych
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Kreatywności i umiejętności szukania informacji
    • Umiejętności pracy z Chatem GPT

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie między 6000 a 10000 zł netto na start

    Gwarantujemy atrakcyjne stawki, dopasowane do Twoich oczekiwań oraz doświadczenia.

    • Ciągły rozwój

    Czekają na Ciebie szkolenia i kursy finansowane przez firmę, bo Twój rozwój to nasz rozwój.

    • Przyjazną atmosferę

    To nie chwyt marketingowy Cenimy sobie wzajemne wsparcie i dobrą atmosferę pracy.

    • Ciekawe projekty

    Z nami nie ma nudy Każdy dzień jest pełen kreatywnych projektów, które tylko czekają na realizację.

    • Forma pracy

    Możemy pracować w trybie hybrydowym (zazwyczaj 3:2), jednak przez pierwsze 2-3 miesiące onboardingu będziemy spotykać się w biurze :)

    • Pakiet Benefitów

    U nas każdy członek zespołu objęty jest pakietem medycznym PZU Zdrowie – niezależnie od typu umowy. Możesz zapisać się również do programu Multisport, rozwijać się dzięki pakietowi szkoleń, a w środy korzystać z usług masażysty, który odwiedza nasze biuro .

    Dlaczego warto do nas zaaplikować?

    Tworzymy zgrany zespół, któremu praca sprawia ogromną przyjemność i satysfakcję. Zawdzięczamy to przede wszystkim atmosferze, jaka panuje w biurze, zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do naszych zadań i ich różnorodności.

    Cały czas się uczymy i podejmujemy coraz trudniejsze wyzwania, dlatego każdy znajduje tu przestrzeń na rozwój i naukę. Pracując u nas rozwiniesz swoje umiejętności copywriterskie i marketingowe, dzięki szkoleniom wewnętrznym, codziennej współpracy z doświadczonymi członkami naszego teamu, a także na szkoleniach zakupionych dla naszych pracowników.

    Nasze biuro jest świetnie skomunikowane z Centrum Warszawy (11 minut Szybką Koleją Miejską. Ewentualnie bardzo dużo miejsc parkingowych w okolicach biura, bez strefy płatnego parkowania)

    Jak przebiega proces?

    1. Weryfikacja CV
    2. Krótka rozmowa telefoniczna z HR Managerem
    3. Spotkanie online/w biurze z Team Leaderem + zadanie rekrutacyjne
    4. Zostajesz członkiem zespołu :)

    Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie