Lider / Brygadzista zespołu produkcji (sektor techniczny) - Dobrzyca, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Dobrzyca, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Aktualnie dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko Lidera zespołu produkcyjnego / Brygadzisty

    Miejsce pracy: Koszalin

    Lider / Brygadzista zespołu produkcji (sektor techniczny)

    Numer referencyjny: 11243

    Miejsce pracy: Dobrzyca

    ZADANIA:

    • Kierowanie 20 osobowym zespołem produkcyjnym
    • Wyznaczenie i koordynacja zadań, ustalenie priorytetów
    • Nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych
    • Kontrola jakości i procesów, monitorowanie maszyn i sprzętu
    • Współpraca i raportowanie do Dyrektora Produkcji
    • Rozwiązywanie pojawiających się w trakcie pracy problemów

    CZEGO OCZEKUJEMY:

    • Min. 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem w obszarze produkcji
    • Umiejętności pozwalających na efektywne zarządzanie zespołem
    • Wykształcenia i wiedzy technicznej, znajomości rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
    • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
    • Mile widziana znajomość programu SAP

    CO OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej o stabilnej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
    • Pracę od poniedziałku do piątku 8h/dziennie (I zmiana), wolne weekendy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • Benefity prywatna opieka medyczna, Multisport)
    • ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku, bony)
    • Pakiet relokacyjny
    • Specjalistyczne szkolenia
    • Program rekomendacji pracowników
    • Nagrody jubileuszowe