Młodszy/a Specjalista/tka ds. Obsługi Pacjenta - Warszawa, Polska - Scanmed Group

    Scanmed Group
    Opis

    Młodszy/a Specjalista/tka ds. Obsługi Pacjenta

    Miejsce pracy Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie, ul. Wiejska 4 Rodzaj zatrudnienia Dopasowane indywidualnie Opis oferty

    Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

    Zakres obowiązków
  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem,
  • prace administracyjne związane z obsługą pacjenta oraz bieżącą pracą placówki,
  • sporządzanie i przechowywanie dokumentacji medycznej,
  • udzielanie profesjonalnych informacji o zakresie świadczonych usług,
  • obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności, wystawianie faktur, generowanie raportów,
  • współpraca z personelem medycznym.
  • Poszukiwane kompetencje
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • komunikatywność oraz duża kultura osobista.
  • Mile widziana:

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w placówce medycznej będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy
  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B),
  • pracę od poniedziałku do soboty,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.