Wrocław

    Specjalista/ka ds. obsługi klienta z j. francuskim - Wrocław, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży opakowań - poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kontakt z francuskimi klientami biznesowymi. Jeśli posługujesz się biegle językiem francuskim, angielski znasz na poziomie komunikatywnym, poszukujesz nowych wyzwań i chcesz rozwijać się w obszarze obsługi klienta, zapraszamy do aplikacji

    oferujemy

    • prywatną opiekę medyczną,
    • kartę sportową,
    • ubezpieczenie na życie
    • premię roczną,
    • dodatek urlopowy,
    • pakiet relokacyjny dla osób, które rozważają przeprowadzkę do Wrocławia,
    • hybrydowy model pracy (3 dni w biurze i 2 dni w domu),
    • platformę szkoleniową,
    • studia podyplomowe,
    • możliwości rozwoju w firmie skoncentrowanej na ludziach i ekologii

    zadania

    • obsługa klientów poprzez telefon, chat i email, w obszarze handlu i codziennych operacji, w tym zamówień,
    • obsługa zapytań klientów w Salesforce dotyczących próbek, cen i dokumentacji technicznej,
    • współpraca i koordynacja z wewnętrznymi działami, w celu zadowolenia klientów i terminowej dostawy,
    • dostarczanie raportów, certyfikatów i oświadczeń na życzenie klientów,
    • wprowadzanie klientów na platformę internetową i udzielanie wsparcia,
    • analiza danych klientów i procesów obsługi klienta w celu ciągłego rozwoju procesów i narzędzi.

    oczekujemy

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • znajomość języka francuskiego na poziomie min. C1 i języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym
    • proaktywność, komunikatywność, empatia i wyczulenie na potrzeby klientów
    • dobre umiejętności organizacyjne, zwracanie uwagi na szczegóły, umiejętność identyfikacji priorytetów

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży opakowań - poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kontakt z francuskimi klientami biznesowymi. Jeśli posługujesz się biegle językiem francuskim, angielski znasz na poziomie komunikatywnym, poszukujesz nowych wyzwań i ...

  • Randstad Polska Sp. z o.o. -, Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Posługujesz się biegle językiem francuskim? Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim? Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? · Mamy pracę dla Ciebie na stanowisku IT Service Desk Analyst with French w organizacji specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań ...

  • Abalone Poland ul. Czajkowskiego , Wrocław, Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dla naszego Klienta, jednego z liderów branży profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych poszukujemy osoby na stanowisko Area Sales Managera na rynek francuski dedykowanego do zdalnego wspierania i zarzadzania polsko-francuskim zespołem sprzedażowym zlokalizowanym we Francji · Ofe ...