Staż z w Dziale BHP - Stryków, Polska - Corning

    Corning
    Corning Stryków, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Opis

    Staż w Dziale BHP

    JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej
  • Przeprowadzanie instruktaży ogólnych z zakresu BHP dla pracowników
  • Prowadzenie postępowań przy wypadkach w drodze do/z pracy
  • Udział w przeprowadzaniu postępowań w wypadkach przy pracy
  • Bieżące doradztwo w zakresie bhp dla działów produkcyjnych i inżynieryjnych
  • Możliwość realizacji własnych działań z zakresu bezpieczeństwa pracy
  • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu BHP w języku polskim i angielskim
  • Wspomaganie codziennej pracy działu BHP w dużym zakładzie produkcyjnym
  • NASZE OCZEKIWANIA:

  • Absolwent/ka lub ostatnie lata studiów kierunkowych z zakresu BHP lub studiów podyplomowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Umiejętność: szybkiego uczenia się, analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu, bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywność, doświadczenie z pracą z ludźmi mile widziane
  • Mile widziana znajomość wymagań zasadniczych i minimalnych dla maszyn
  • Gotowość do pracy w pełnym etacie przez okres 12 miesięcy
  • ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków